Bieži uzdotie jautājumi

BUJ par piepūšamo atrakciju nomu, karuseļu nomu, sporta spēļu
inventāra un atrakciju nomu bērniem un pieaugušajiem:
cenas, noteikumi u. c.

Atrakciju
noma

Atrakciju
piegāde

Atrakcijas
uzstādīšana

Pasūtījuma atcelšana
vai datuma maiņa

Atrakciju
izmantošana

Atrakciju noma

Vēlos pasūtīt piepūšamo atrakciju, bet nezinu, kura būtu man piemērotākā. Vai varat ko ieteikt?

Jā, protams! Ar lielāko prieku! Mūsu speciālisti ieteiks Jums atrakcijas atbilstoši pasākuma tēmai, vecuma grupai un interesēm. Mēs palīdzēsim izvēlēties un izplānot lielisku pasākumu atbilstoši paredzētajam izklaides budžetam.

Vai Jūs piedāvājat izdevīgākus noteikumus, ja nomā vairākas atrakcijas?

Pavisam noteikti! Mēs piedāvājam vairākas akcijas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kas vēlas nomāt vairākas atrakcijas. Piedāvājumus skatiet sadaļā Akcijas.

Vai Jūsu atrakcijas ir drošas?

Drošība ir mūsu prioritāte. Mūsu atrakcijas ir izgatavotas no kvalitatīviem, biežai atrakciju lietošanai piemērotiem materiāliem. ANNELS piedāvātās atrakcijas atbilst Eiropas standartam EN 14960. Turklāt pirms atrakciju izmantošanas mēs aicinām visus klientus iepazīties ar atrakciju izmantošanas drošības noteikumiem.

Vai Jūsu speciālisti var nodrošināt uzraugu klātbūtni atrakciju izmantošanas laikā?

Pavisam noteikti! Vairāku mūsu atrakciju, piemēram, karuseļu, nomas cenā jau ir iekļauta speciālistu klātbūtne. Arī citu atrakciju nomas laikā varam nodrošināt uzraugu klātbūtni par papildu maksu.

Vai atrakcijas ir iespējams nomāt uz vairākām dienām?

Protams! Visas mūsu piedāvātās atrakcijas ir iespējams nomāt uz vairākām dienām. Turklāt šajā gadījumā mēs piedāvājam 50 % atlaidi no standarta nomas cenas par atrakciju nomu katrai nākamajai dienai. Uzziniet vairāk sadaļā „Akcijas”.

Atrakciju piegāde

Vai atrakcijas ir iespējams piegādāt ēkā, kur nav lifta, augstākos stāvos?

Atsevišķu atrakciju piegāde un montāža šādās ēkās ir iespējama. Aicinām Jūs laikus mūs brīdināt par šādiem apstākļiem. Ja atrakcija ir jāievieto telpās vai citās vietās, kur ir apgrūtināta piekļūšana (pakāpieni u. tml.), vai ja tā ir jāizvieto augstāk par 1. stāvu, pasūtītājs par katru stāvu veic piemaksu 15,00–75,00 € vai 20 % apmērā no pasūtījuma summas atkarībā no atrakcijas masas un izmēriem. Tomēr ņemiet vērā, ka atkarībā no kāpņu telpas platuma, durvju izmēriem un citiem faktoriem tas var būt pilnīgi neiespējami pat par papildu samaksu. Šādos gadījumos mēs varam Jums piedāvāt alternatīvas atrakcijas. Tikai mums par šādiem faktiem ir jāzina laikus.

Kādi sarežģījumi var rasties piegādes laikā?

Jā, sarežģījumi piegādes laikā var rasties, ja mūsu speciālisti nav pilnvērtīgi informēti par apstākļiem un vidi pasākuma vietā. Piemēram, pasākums norisinās privātmājas dārzā, kurā var iekļūt tikai pa šauriem vārtiem, bet atrakcijas izmēri ir pārāk lieli. Tāpat sarežģījumi var gadīties, ja atrakcija ir jātransportē uz vietu, kurai nav atļauts piebraukt ar transportlīdzekļiem. Šādus gadījumus vienmēr var atrisināt, ja par to laikus brīdināt mūsu speciālistus, piemēram, vismaz 2 darbdienas pirms pasākuma.

Cikos Jūs piegādāsiet atrakciju?

Parasti atrakcijas tiek piegādātas, uzstādītas un demontētas laikā no 8.00 līdz 22.00. Tomēr mēs noteikti varam vienoties arī par citu atrakcijas piegādes, uzstādīšanas un demontāžas laiku. Ņemiet vērā, ka atrakcijas uzstādīšana un demontāža pirms 8.00 un pēc 22.00 notiek par papildu maksu.

Vai es varu saņemt atrakciju un neizmantot piegādes pakalpojumu?

Jā, tas ir iespējams! Ja vēlaties transportu nodrošināt paši, pasūtītās atrakcijas varat saņemt mūsu noliktavā Ulbrokas iela 44a, Rīgā. Šajā gadījumā atrakcijas uzstādīšana Jums būs jāveic pašu spēkiem. Mūsu speciālisti Jums sniegs atrakcijas uzstādīšanas norādījumus. Ne visas atrakcijas ir iespējams uzstādīt pašu spēkiem, tādēļ šo iespēju piedāvājam tikai daļai mūsu atrakciju, piemēram, nelielām piepūšamām atrakcijām, bumbu baseiniem, stafešu inventāram u. tml.

Vai Jūs nodrošināt atrakciju un inventāra piegādi visā Latvijā?

Jā, un ne tikai! Nodrošinām atrakciju piegādi un uzstādīšanu arī pasākumos Lietuvā un Igaunijā! Atrakciju piegāde un uzstādīšana Rīgas robežās ir iekļauta atrakcijas cenā. Ārpus Rīgas atrakciju piegāde maksā 0,90 € par kilometru katrā virzienā uz un no pasākuma vietas, sākot no Rīgas robežas. Atrakciju uzstādīšana šajā gadījumā arī ir iekļauta nomas cenā.

Ņemiet vērā, ja Jūsu pasūtījums ir jāpiegādā ar vairākām automašīnām (piemēram, ja pasūtāt vairākus karuseļus), piegādes izdevumi tiek aprēķināti par katru no tām.

Atrakcijas uzstādīšana

Vai atrakcijas ir iespējams uzstādīt jebkur?

Atrakcijas ir iespējams uzstādīt uz dažādu veidu segumiem: smiltīs, uz bruģa, zālienā, uz asfalta, arī telpās. Tomēr ņemiet vērā, ka segumam ir jābūt līdzenam, tā slīpums nedrīkst pārsniegt 5 %. Tāpat drošības apsvērumu dēļ piepūšamās atrakcijas ir jānostiprina atsaitējot, tādēļ vietā, kur atrakcija tiek izvietota, ir jābūt zālienam, stabiem, kokiem, kolonnām vai līdzīgiem objektiem, pie kā atrakciju atsaitēt. Dažkārt atrakcijas ir iespējams uzstādīt arī smiltīs un uz melnzemes, tomēr šis pakalpojums ir par papildu maksu, jo saistīts ar papildu darbu un tehniskajam iekārtām. Aicinām Jūs laikus sazināties ar mums, ja šaubāties par iespēju uzstādīt atrakciju Jūsu izvēlētajā vietā seguma dēļ.

Vai ir kādi noteikumi, kas ir saistīti ar atrakcijas uzstādīšanas vietu?

Protams! Jebkuras atrakcijas izmantošanā drošība ir pirmajā vietā! Tādēļ pastāv noteikumi, kas regulē atrakcijas uzstādīšanu, piemēram:

  • apkārt atrakcijai ir jāatstāj brīva zona, kurā nav pilnīgi nekādu objektu, kas var radīt ievainojumus;
  • atrakcija ir jānovieto pēc iespējas tālāk no briesmām, piemēram, elektrolīnijām un citiem riska apstākļiem;
  • drošības apsvērumu dēļ piepūšamās atrakcijas jānostiprina atsaitējot, tādēļ vietā, kur atrakcija tiek izvietota, jābūt zālienam, stabiem, kokiem, kolonnām vai līdzīgiem objektiem, pie kā atrakciju atsaitēt.

Vairāk uzziniet Sadarbības noteikumos.

Cik tālu no atrakcijas ir jābūt elektrības pieslēgumam?

Atrakcijas nedrīkst atrasties tālāk par 40 m no elektrības pieslēguma. Ja elektrības pieslēgums ir pieejams, bet tas atrodas tālāk par 40 m no atrakcijas, pasūtītājam par katriem nākamajiem 10 m ir papildus jāmaksā 14,50 €.

Cik ilgs laiks ir nepieciešams atrakcijas uzstādīšanai?

Atkarībā no atrakcijas lieluma tās uzstādīšanai var būt nepieciešamas no 10 min līdz 2 h. Lai precīzi ieplānotu atrakcijas uzstādīšanu un Jūsu pasākuma sākumu, aicinām Jūs laikus sazināties ar mūsu speciālistiem, lai koordinētu laika plānu.

Vai atrakciju ir iespējams uzstādīt privātmājas pagalmā?

Protams! Pirms nomāt atrakciju, pārliecinieties, ka privātmājas pagalmā ir pietiekami daudz vietas, lai tajā būtu iespējams uzstādīt un droši izmantot atrakciju, kā arī pārliecinieties, ka atrakcijas uzstādīšanas vietā ir iespējams nodrošināt elektrības pieslēgumu. Ja tas nav iespējams vai elektrības jauda ir pārāk maza, laikus informējiet mūs par to. Pārliecinieties arī, ka atrakciju ir iespējams vienkārši transportēt līdz uzstādīšanas vietai, piemēram, nav nepieciešams to transportēt caur māju. Ja šaubāties, laikus sazinieties ar mums.

Vēlos uzstādīt atrakciju vietā, kur nav pieejama elektrība. Vai tas ir iespējams?

Protams! Kopā ar mūsu sadarbības partneri mēs varam nodrošināt arī ģeneratora nomu, kas nodrošinās efektīvu atrakcijas darbu arī vietās, kur elektrības pieslēgums nav iespējams. Aicinām Jūs laikus mūs informēt par iespējamu elektrības ģeneratora nomas nepieciešamību.

Pasūtījuma atcelšana vai datuma maiņa

Ja atrakciju dienā pēkšņi uznāk lietus, vai ir iespējams saņemt atpakaļ par atrakcijas nomu samaksāto naudu?

Diemžēl mēs nevaram ietekmēt laikapstākļus. Ja Jūs laikus konstatējat (vismaz vienu pilnu darbdienu pirms atrakcijas nomas laika), ka laikapstākļu dēļ to nebūs iespējams izmantot, rezervējumu ir iespējams anulēt. Ja to konstatējat iepriekšējā vakarā vai pasākuma dienā, mēs ieturēsim 25 % no atrakciju nomas kopējās summas. Savukārt, ja atrakcija jau būs piegādāta vai uzstādīta notikumu vietā, mēs Jums nomas maksu diemžēl nevarēsim atmaksāt.

Vēlos atcelt atrakcijas nomu, ko man darīt?

Tiklīdz pieņēmāt lēmumu par atrakcijas nomas atcelšanu, sazinieties ar mums. Par nesavlaicīgu (mazāk nekā vienu pilnu darbdienu pirms atrakcijas uzstādīšanas) rezervējuma atteikumu mēs ieturēsim 25 % no pasūtījuma kopējās summas. Ja vēlaties atcelt rezervējumu, dariet to laikus!

Vēlos mainīt atrakcijas nomas datumu, ko man darīt?

Tiklīdz pieņēmāt lēmumu par atrakcijas nomas datuma maiņu, sazinieties ar mums. Mūsu atrakcijas ir noslogotas. Lai palielinātu varbūtību, ka tas ir iespējams Jūsu izvēlētajai atrakcijai, sazinieties ar mums laikus.

Atrakciju izmantošana

Vai atrakcijas ir iespējams izmantot lietus laikā?

Atrakcijas drīkst izmantot neliela lietus un vēja laikā, tomēr nelabvēlīgos laikapstākļos atrakcijas ekspluatēt ir aizliegts drošības apsvērumu dēļ. Ar nelabvēlīgiem laikapstākļiem tiek saprasts stiprs lietus, vējš (no 10 m/s), negaiss, krusa, sniegs u. tml.

Ko man darīt, ja atrakcijas izmantošanas laikā tai tika radīti bojājumi?

Tiklīdz tiek konstatēti bojājumi, aicinām drošības apsvērumu dēļ atbrīvot atrakciju. Ja mūsu speciālisti ir uz vietas, informējiet viņus par bojājumu vai zvaniet pa tālruni +371 28338871. Mūsu speciālisti palīdzēs konstatēt bojājuma nopietnību un sniegs norādes par turpmāko rīcību. Atcerieties, ka galvenais ir apmeklētāju drošība.

Vai pastāv noteikumi, kas nosaka atrakcijas izmantošanu?

Jā, šādi noteikumi pastāv, un ikvienam, kas nomā atrakciju, ir ar tiem jāiepazīstas. Drošība ir mūsu prioritāte. Skatīt atrakciju izmantošanas noteikumus.