Piepūšamās atrakcijas un karuseļi bērniem un pieaugušajiem

ANNELS iznomā plašāko un daudzveidīgāko atrakciju klāstu Latvijā.

Atlasīt atrakcijas

Kārtot pēc:
Inventārs un atrakcijas uzņēmumu pasākumiem

Atrakcija “Ģimenes velokarts ar piekabi”

225.00 / 8 h
Velokartu jeb gokartu darbības princips ir līdzīgs velosipēdam – dalībniekiem jāmin atrakcijas pedāļus, lai pārvietotos uz priekšu. Šajā gadījumā pedāļus min aizmugurējās vietās sēdoši, savukārt priekšpusē sēž pasažieri. Velokarts ir aprīkots ar piekabi, kas nodrošina divas papildu vietas pasažieriem. Mazākie bērni atrakciju var izmantot tikai kā pasažieri, sēžot velokarta priekšā vai piekabē, jo tiem būs grūti aizsniegties līdz pedāļiem. Atrakciju nav iespējams izmantot zālienā, smiltīs, uz apaļā bruģa u.tml.
Apskatīt
Inventārs un atrakcijas uzņēmumu pasākumiem

Atrakcija “Ģimenes velokarts”

175.00 / 8 h
Velokartu jeb gokartu darbības princips ir līdzīgs velosipēdam – dalībniekiem jāmin atrakcijas pedāļus, lai pārvietotos uz priekšu. Šajā gadījumā pedāļus min aizmugurējās vietās sēdoši, savukārt priekšpusē sēž pasažieri. Mazākie bērni atrakciju var izmantot tikai kā pasažieri, jo tiem būs grūti aizsniegties līdz pedāļiem. Atrakciju nav iespējams izmantot zālienā, smiltīs, uz apaļā bruģa u.tml.
Apskatīt
Inventārs un atrakcijas uzņēmumu pasākumiem

Atrakcija “Šūpoles Millennium”

215.00 / 8 h
Unikāla atrakcija asāku izjūtu cienītājiem. Atrakcijā vienlaicīgi var piedalīties 4 personas, kas tiek ar drošības jostām piesprādzēti pie krēsliem. Tas dod pilnīgu drošību izbaudīt atrakciju, griežoties 360 grādu rādiusā. Atrakcija tiek griezta ar roku spēku. Atrakcijas nomas cenā nav iekļauts personāls, kas manuali griež atrakciju. To droši var nodrošināt pasākuma organizators. Atrakcijas darbībai nepieciešami 2 spēcīgi darbinieki.
Apskatīt
Inventārs un atrakcijas uzņēmumu pasākumiem

Atrakcija bērniem “Porolona figūras”

120.00 / 8 h
Porolonu figūru komplekts lieliski noderēs bērnu rotaļu stūrītim vai kā papildus aktivitāte dažādos bērnu pasākumos. Darbošanās ar porolona figūrām attīsta bērnu iztēli un radošumu. Bērni var būvēt un kombinēt figūras atbilstoši savai izdomai. Figūras ir var būt dažādas – gan ģeometriskas formas, gan dzīvnieku figūras. Komplektācijā ietilpst paklājs un 5 porolona figūras. Aicinām ņemt vērā, ka figūras tiek izvēlētas pēc nejaušības principa un var atšķirties no bildēs redzamajām.
Apskatīt
Atrakcijas pilsētas svētkiem un sabiedriskiem pasākumiem

Atrakcija bērniem “Slidkalniņš ar bumbu baseinu”

195.00 / 8 h
Slidkalniņš ar bumbu baseinu lieliski noderēs bērnu rotaļu stūrītim vai kā papildus aktivitāte dažādos bērnu pasākumos. Slidkalniņš ir neatņemama bērnu rotaļu daļa. Ja plāno svinības pirmsskolas vecuma bērniem, noteikti apsver iespēju tās papildināt ar Slidkalniņu un bumbu baseinu. Labākais, ka slidkalniņu var izmantot gan telpās, gan ārpus tām. Aicinām ņemt vērā, ka konstrukcijas un bumbiņu krāsa var atšķirties no bildēs redzamajām.
Apskatīt
Atrakcijas pilsētas svētkiem un sabiedriskiem pasākumiem

Atrakcija bērniem “Universālais bumbu baseins”

95.00 / 8 h
Universālais bumbu baseins lieliski noderēs bērnu rotaļu stūrītim vai kā papildus aktivitāte dažādos bērnu pasākumos. Kuram bērnam gan nepatīk bumbiņas? Bumbu baseinā jebkuram bērnam ir iespēja kārtīgi izspēlēties un pat ierakties zem bumbiņām. Labākais, ka baseinu ar bumbām var izmantot gan telpās, gan ārpus tām. Aicinām ņemt vērā, ka baseina un bumbiņu krāsa var atšķirties no bildēs redzamajām.
Apskatīt
Atrakcijas pilsētas svētkiem un sabiedriskiem pasākumiem

Atrakcija bērniem “Universālais slidkalniņš”

120.00 / 8 h
Universālais slidkalniņš lieliski noderēs bērnu rotaļu stūrītim vai kā papildus aktivitāte dažādos bērnu pasākumos. Slidkalniņš ir neatņemama bērnu rotaļu daļa. Ja plāno svinības pirmsskolas vecuma bērniem, noteikti apsver iespēju tās papildināt ar Universālo slidkalniņu. Labākais, ka slidkalniņu var izmantot gan telpās, gan ārpus tām. Aicinām ņemt vērā, ka konstrukcijas krāsa var atšķirties no bildēs redzamajām.
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Astoņkājis”

75.00 / 8 h
Interesanta atrakcija, kas lieliski iederēsies gan sporta spēlēs, gan citos pasākumos. Dalībnieku uzdevums ir trāpīt spēles riņķus uz astoņkāja "kājām". Spēles mērķis - trāpīt 6 no 6 riņķiem. Spēles ietvaros dalībniekiem ir iespēja pārbaudīt savu veiksmi un precizitāti. Komplektācijā ietilpst stends jeb pats astoņkājis un 6 metamie riņķi. Atrakcijas nomas cenā nav iekļautas balvas. Intereses gadījumā aicinām ar mums sazināties par pieejamo balvu klāstu un cenām.
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Blieznis”

350.00 / 8 h
Atrakcija, kurā katrs var pārbaudīt savu spēku. Dalībnieku uzdevums ir ar speciālu āmuru uzsist pa Bliežņa “laktu” tā, lai atsvars uzsistos pēc iespējas augstāk. Uzsitot atsvaru līdz zvanam, visiem ir redzams (un dzirdams), kurš ir īsts spēkavīrs (vai spēkasieva). Lai gan atrakcija ir piemērota arī bērniem, jāņem vērā, ka dalībniekam jābūt pietiekami spēcīgam, lai paceltu un noturētu atrakcijas āmuru.
Apskatīt
Atrakcijas pilsētas svētkiem un sabiedriskiem pasākumiem

Atrakcija sacensībām “Boksa trenažieris Taisons”

270.00 / 8 h
Mehāniska atrakcija, kurā jebkurš var sajusties kā īsts boksa čempions, izmēģinot savu spēcīgāko sitienu. Dalībnieku uzdevums ir uzsist pa boksa bumbieri pēc iespējas spēcīgāk. Pēc katra sitiena automāta tablo parādās sitiena spēks skalā no 0 līdz 999. Visu laiku labākais rezultāts jeb rekords paliek redzams tablo tik ilgi, kamēr to kāds pārspēj. Ir pieejams arī “loterijas” režīms. Izmantojot to, pēc sitiena tablo parādīsies nejauši izvēlēta vērtība no 0 līdz 999. Lai gan atrakcija ir piemērota arī pusaudžiem, jāņem vērā, ka dalībniekam jābūt pietiekami garam, lai aizsniegtu boksa bumbieri. Aicinām ņemt vērā, ka iekārta ir lietota un tai laika gaitā ir radušies skrāpējumi krāsojumā (īpaši uz kantēm).
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Buļļi”

150.00 / 8 h
Interesanta atrakcija, kas lieliski iederēsies gan sporta spēlēs, gan citos pasākumos. Dalībnieku uzdevums ir ar bumbiņu trāpīt bullim pa pieri tā, lai buļļa galva apgāztos. Spēles mērķis - ar 6 bumbiņām apgāzt 6 buļļu galvas. Spēles ietvaros dalībniekiem ir iespēja pārbaudīt savu veiksmi un precizitāti. Komplektācijā ietilpst stends ar buļļu galvām, 6 bumbiņas un norobežojošie borti. Atrakcijas nomas cenā nav iekļautas balvas. Intereses gadījumā aicinām ar mums sazināties par pieejamo balvu klāstu un cenām.
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Bundžu karalis – Bruņinieki”

105.00 / 8 h
Interesanta atrakcija, kas lieliski iederēsies gan sporta spēlēs, gan citos pasākumos. Atšķirībā no parastā “Bundžu karaļa”, šis stends noformēts ar Viduslaiku bruņiniekiem. Dalībnieku uzdevums ir ar 3 bumbiņu vai maisiņu palīdzību apgāzt pēc iespējas vairāk bundžu. Spēles ietvaros dalībniekiem ir iespēja pārbaudīt savu veiksmi un precizitāti. Komplektācijā ietilpst stends ar 2 spēles vietām, 20 bundžas, 6 bumbiņas vai maisiņi un 2 norobežojošie borti. Atrakcijas nomas cenā nav iekļautas balvas. Intereses gadījumā aicinām ar mums sazināties par pieejamo balvu klāstu un cenām.
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Bundžu karalis – Vesterns”

105.00 / 8 h
Atšķirībā no parastā “Bundžu karaļa”, šis stends noformēts vesterna jeb Mežonīgo Rietumu stilā - ar kovbojiem un indiāņiem. Dalībnieku uzdevums ir ar 3 bumbiņu vai maisiņu palīdzību apgāzt pēc iespējas vairāk bundžu. Spēles ietvaros dalībniekiem ir iespēja pārbaudīt savu veiksmi un precizitāti. Komplektācijā ietilpst stends ar 2 spēles vietām, 20 bundžas, 6 bumbiņas vai maisiņi un 2 norobežojošie borti. Atrakcijas nomas cenā nav iekļautas balvas. Intereses gadījumā aicinām ar mums sazināties par pieejamo balvu klāstu un cenām.
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Bundžu karalis”

105.00 / 8 h
Interesanta atrakcija, kas lieliski iederēsies gan sporta spēlēs, gan citos pasākumos. Dalībnieku uzdevums ir ar 3 bumbiņu vai maisiņu palīdzību apgāzt pēc iespējas vairāk bundžu. Spēles ietvaros dalībniekiem ir iespēja pārbaudīt savu veiksmi un precizitāti. Komplektācijā ietilpst stends ar 2 spēles vietām, 20 bundžas, 6 bumbiņas vai maisiņi un 2 norobežojošie borti. Atrakcijas nomas cenā nav iekļautas balvas. Intereses gadījumā aicinām ar mums sazināties par pieejamo balvu klāstu un cenām.
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Fiksmetis”

120.00 / 8 h
Interesanta atrakcija, kas lieliski iederēsies gan sporta spēlēs, gan citos pasākumos. Dalībnieku uzdevums ir pēc iespējas ātrāk un precīzāk dotajā laikā trāpīt bumbu basketbola grozā. Spēlei ir 16 dažādi spēles režīmi 1-2 spēlētājiem. Pēc katras spēles tiek parādīts spēles rezultāts. Komplektācijā ietilpst spēles stends diviem spelētājiem un 6 basketbola bumbas. Stends ir aprīkots ar rezultātu tablo, kas pēc katras speles uzrāda dalībnieku rezultātu.
Apskatīt
Atrakcijas pilsētas svētkiem un sabiedriskiem pasākumiem

Atrakcija sacensībām “Futbola trenažieris”

270.00 / 8 h
Mehāniska atrakcija, kurā jebkurš var pārbaudīt savas futbola prasmes, izmēģinot savu spēcīgāko spērienu. Dalībnieku uzdevums ir iespert pa automāta futbola bumbu pēc iespējas spēcīgāk. Pēc katra spēriena automāta tablo parādās spēriena spēks skalā no 0 līdz 999. Visu laiku labākais rezultāts jeb rekords paliek redzams tablo tik ilgi, kamēr to kāds pārspēj. Ir pieejams arī “loterijas” režīms. Izmantojot to, pēc spēriena tablo parādīsies nejauši izvēlēta vērtība no 0 līdz 999. Aicinām ņemt vērā, ka iekārta ir lietota un tai laika gaitā ir radušies skrāpējumi krāsojumā (īpaši uz kantēm).
Apskatīt
Individuālām sacensībām un komandas stafetēm

Atrakcija sacensībām “Lielās bundžas”

Ir nepieciešama

150.00 / 8 h
Interesanta atrakcija, kas lieliski iederēsies gan sporta spēlēs, gan citos pasākumos. Dalībnieku uzdevums ir ar 3 bumbiņu vai maisiņu palīdzību apgāzt pēc iespējas vairāk bundžu. Spēles ietvaros dalībniekiem ir iespēja pārbaudīt savu veiksmi un precizitāti. Komplektācijā ietilpst stends ar 2 spēles vietām, 20 bundžas, 6 bumbiņas vai maisiņi un 2 norobežojošie borti. Atšķirībā no atrakcijas “Bundžu karalis”, šai atrakcijai stends veidots tā, lai tā vidū būtu ērets plaukts balvām. Atrakcijas nomas cenā nav iekļautas balvas. Intereses gadījumā aicinām ar mums sazināties par pieejamo balvu klāstu un cenām.
Apskatīt
Atrakcijas pilsētas svētkiem un sabiedriskiem pasākumiem

Atrakcija sacensībām “Roku laušanās”

Ir nepieciešama

270.00 / 8 h
Mehāniska atrakcija, kurā jebkurš var pārbaudīt savu roku spēku. Dalībnieku uzdevums ir apsēsties tam paredzētajā vietā un censties pēc iespējas spēcīgāk “nolauzt” pretim sēdošo spēkavīru. Pēc roku laušanās mača automāta tablo parādās rokas spēks skalā no 0 līdz 999. Visu laiku labākais rezultāts jeb rekords paliek redzams tablo tik ilgi, kamēr to kāds pārspēj. Ir pieejams arī “loterijas” režīms. Izmantojot to, pēc roku laušanās tablo parādīsies nejauši izvēlēta vērtība no 0 līdz 999. Aicinām ņemt vērā, ka iekārta ir lietota un tai laika gaitā ir radušies skrāpējumi krāsojumā (īpaši uz kantēm).
Apskatīt